Rekolekcje online: Przyjdź – wejdź –powiedz im!

 

Żyjesz z dnia na dzień, obijasz się codziennie o dziesiątki, setki ludzi, pędzisz. Żyjesz szybciej niż myślisz, skacząc od banału do rzeczy priorytetowych próbując wyczuć niewyczuwalną granicę. Wypijasz piwo, czasem robisz znak krzyża, mówisz że potrafisz kochać. To wszystko. Czujesz może nie tyle brak czegoś tam, co płytkość codzienności.

Przyjdź – wejdź –powiedz im!

Zapraszam Cię na prawdopodobnie pierwsze webinarowe rekolekcje.
Będzie o… myślałeś, że teraz to napiszę??

Przyjdź – wejdź – powiedz im!

Prowadzący ks. Radosław Warenda, który przedstawia się w następujący sposób:

Człowiek, chrześcijanin, sercanin, ksiądz. W takiej, a nie odwrotnej kolejności, choć To ostatnie przenika aż do początku. Dziś chyba więcej nie trzeba o sobie pisać. Wystarczy wrzucić Radosław Warenda w google, a wiele rzeczy się można o sobie samym dowiedzieć. Dzieciństwo spędziłem w Sosnowcu, młodość zakonną w Stopnicy i Stadnikach. A pierwsze kapłańskie kroki w lubelskiej parafii Dobrego Pasterza i Społecznych Szkołach im. Klonowica, też w Lublinie.

Wczoraj mieszkałem w Rzymie i studiowałem na Gregorianie, na dziś i jutro pracuję w Wydawnictwie Księży Sercanów „Dehon” w Krakowie przede wszystkim dla dwumiesięcznika „Czas Serca” jako redaktor naczelny, wspieram także mocno dwumiesięcznik dla chorych „Wstań”. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź mojego bloga: www.radekscj.pl

Jeżeli chcesz wziąć udział w Rekolekcjach, to prosimy wpisz swoje imię i nazwisko oraz swój aktualny adres mailowy, na który prześlemy dane do logowania. Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc w pokoju wideokonferencyjnym, dlatego o udziale decyduje kolejność zgłaszania się. Zapisz się już dziś. Uczestnictwo jest nieodpłatne.

Plan spotkań

poniedziałek 19.03, godzina 20.30

czwartek 22.03, godzina 20.30

sobota 24.03, godzina 20.30

Zapraszamy do odsłuchania nagrania z pierwszej sesji.

 

Zapraszamy do odsłuchania nagrania z sesji II

Zapraszamy do odsłuchania nagrania z sesji III


[contact-form-7 404 "Not Found"]